Breaking News

Gadżety do łazienki, czyli jak nadać jej niezwykły klimat?

Trudno urządzić efektowne miejsce bez wyrazistej łazienki. Istotną funkcję pełnią tu dywaniki łazienkowe, które odpowiadają za domowy klimat i odrobinę barw. To połączenie praktycznych zadań i estetycznego dodatku, odpowiedzialnych za zabiegi pielęgnacyjne.

Co wybrać do łazienki, żeby nabyła wyjątkowego klimatu?

Trochę przemyślanych akcesoriów to rozwiązanie, które nie jest obciążeniem dla domowego portfela, a jednocześnie wyraźnie poprawi wygląd łazienki. To przedmioty, które przecież nie muszą pojawić się w przykładowym miejscu, aczkolwiek gdy już są, nikt nie wyobraża sobie bez nich codziennych czynności. Podczas wizyt w toalecie wiele miłośników relaksu lubi sięgnąć po jakiś drobiazg do przerzucenia stron, jednak by gazety nie poniewierały się po łazienkowych kątach, można zastosować specjalny pojemnik do prasy. Umieszcza się go na na wysokości zasobnika na papier toaletowy. Nie zaniedbuj tego zwyczaju – ubikacja często jest miejscem, w którym choć przez chwilę możemy pobyć sami. Zatem prezentowany gadżet na pewno bardzo się przyda. Zdobył on jeszcze jedno atrakcyjne przeznaczenie: czasem umieszczony obok wanny przydaje się jako stojak na butelkę wina, wiele osób w ten sposób wyobraża sobie relaks przy kąpieli. Dywanik do łazienki sprawi, że wyjście z kąpieli będzie przyjemniejsze, a bąbelki w winie poprawią humor i umożliwią rozluźnienie ciała.
Uchwyt na suszarkę – doskonałe lekarstwo na zły nastrój

Dodatkowo należy zaplanować zakup uchwytu na suszarkę – to opcja numer jeden spośród wszystkich dostępnych gadżetów. Poplątany przewód staje się nadzwyczaj denerwujący, a brak czasu z rana powoduje, że ten drobiazg psuje cały dzień! Uchwyt ma same plusy, dba o wygodę i bezpieczeństwo w czasie częstej czynności. Najlepiej gdy mocuje się go niedaleko lustra, gdyż modelowanie fryzury jest w ten sposób łatwiejsze.
Czarodziejska mydelniczka, która się nie brudzi

Mydelniczka z magnesem to jeszcze jeden innowacyjny pomysł, cieszący się sporą popularnością. Woda znajdująca się w klasycznej mydelniczce bardzo drażni, a poza tym powoduje, że środek higieniczny zmniejsza się w błyskawicznym postępie. Ze zwykłym magnesem używanie mydła okaże sę dużo prostsze. Zapomnisz o zmaganiach z czyszczeniem osadów z mydlanej brei.
Poznaj kosz na ścianę

Kosz powinno pojawić się w kompletnie wyposażonej łazience, ale zamiast klasycznego wyposażenia możesz wybrać wersję na ścianę. To pomysł idealny dla małej Zawieszony na ścianie znakomicie posłuży szczególnie w mniejszym pomieszczeniu. Kosz oraz Dywaniki do łazienki to bazowy pakiet, którego nie może zabraknąć w tym wnętrzu. Jego przydatność objawia się w trakcie sprzątania, gdyż nie trzeba przy nim unoszenia i przestawiania. To kolejna niedroga pozycja przy całkiem sporej użyteczności.